1/1

דירות נופש

וילה וילינה ממוקמת בבית קולוניאלי עתיק במעלה רחוב שבזי בתל אביב, לב ליבה של שכונת נווה צדק הקסומה, סמוך למגדל שלום, ולבניין המגורים המפואר ברוטשילד 1. עם הכניסה בשער, או בישיבה על מרפסת הגג המשקיפה על הגגות האדומים של נווה צדק, הים ויפו העתיקה, תרגישו שאתם מבקרים בטוסקנה ואולי ביוון. המלון מציע לאורחיו מגוון רחב של דירות נופש מרווחות וסוויטות בוטיק יוקרתיות, המאפשרים לכם לבחור את אפשרות הלינה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, בין אם זו חופשה משפחתית, חגיגה רומנטית, נסיעת עסקים, או גם אם פשוט במפתיע נשארתם בעיר. אורחי המלון מוזמנים להינות מהנחות למסעדות מובילות בנווה צדק כמו גם פינוק בבית הספא הממוקם במקום. את הדירות ניתן להזמין ללילה בתל אביב, למספר ימים וגם לשבוע. הדירות מצויידות ומאפשרות לכם שהייה נוחה, מש כמו בבית.

יחידת הפשוש
דירת נופש רומנטית וגם משפחתית - צימר בעיר

 

דירת נופש בת שני חדרים, יפה, מקורית ומרווחת. רצפת עץ עתיקה ואריחים מצויירים של פעם, הם חלק מהאווירה של יחידת הפשוש החמימה והעוטפת. שני קירות זכוכית בחדר האורחים מציעים נוף אורבני הייחודי לנווה צדק. ליחידה כניסה פרטית והיא ממוקמת בקומה הראשונה בבניין קולונייאלי עתיק ברחוב שבזי. האורחים מוזמנים להנות ממרפסת הגג המשותף לה פינות ישיבה ,שולחן אוכל מרכזי, מיטות שיזוף ונוף מרהיב.

 

 

יחידת הנשר
דירת נופש מרווחת עם מרפסת גג פרטית ונוף לים. נווה צדק של פעם.

 

דירת נופש מרווחת במיוחד עם מרפסת גג פרטית ונוף למערב. הדירה כוללת חדר שינה, חדר מגורים, מטבח, פינת אוכל וכמובן מקלחת פרטית ושירותים. הדירה ממוקמת על גג בבניין קולוניאלי עתיק ברחוב שבזי, לב ליבה של שכונת נווה צדק. תקרות גבוהות, ואריחים מצויירים מקוריים  של פעם הם חלק מהאווירה הייחודית. הדירה מוארת ולה שלושה כיווני אוויר נוף  מרהיב למערב, לדרום ולמזרח והכי כיף....... הגג ! מתאימה לזוגות וגם למשפחות.

 
 

 

יחידת השחף
דירת גג מרווחת עם שני חדרי שינה, נוף ייחודי ויציאה ישירה למרפסת גג, נווה צדק של פעם.

 

דירת נופש מרווחת במיוחד בסגנון קולוניאלי עם הרבה חלונות, מרפסות צרפתיות, נוף מגוון ויציאה ישירה למרפסת הגג. הדירה כוללת 2 חדרי שינה, חדר מגורים, מטבח, פינת אוכל, פינת עבודה, מרכז עסקים וכמובן מקלחת פרטית מפנקת ושירותים. הדירה ממוקמת בבניין קולוניאלי עתיק ברחוב שבזי, לב ליבה של שכונת נווה צדק. תקרות גבוהות, ואריחים מצויירים מקוריים  של פעם הם חלק מהאווירה הייחודית. הסוויטה מוארת ולה שלושה כיווני אוויר ונוף  מרהיב למערב, לצפון ולמזרח מתאימה לזוגות וגם למשפחות. 


 

 

יחידת העפרוני
דירת נופש מודרנית ומוארת

 

דירת נופש מוארת ומעוצבת בסגנון מודרני, כניסה פרטית לחלל הכולל חדר שינה, חדר מגורים, מטבח, פינת אוכל וכמובן מקלחת פרטית ושירותים. החלונות הפונים דרומה שוטפים את היחידה באור. אורחי הסוויטה מוזמנים להנות ממרפסת הגג המשותף המשקיף לנוף היפהפה של שכונת נווה צדק ,יפו והעיר הלבנה להנאתם של אורחי הוילה פינות ישיבה ,שולחן אוכל מרכזי ומיטות שיזוף.


 

 

יחידת הזמיר
סוויטה רומנטית על גג עם מרפסת ונוף לים

 

דירת סטודיו רומנטית יפה ומקורית עם תקרות גבוהות ואריחים מצויירים של פעם. מעוצבת בטוב טעם וממוקמת על מרפסת גג של בניין קולונייאלי עתיק ברחוב שבזי, לב ליבה של שכונת נווה צדק. 35 מטר מרובע כוללים פינת שינה, ופינת ישיבה, ובנפרד מטבחון מצוייד ופינת אוכל. המרפסת המרהיבה  הצמודה לסטודיו, מציעה לאורחים פינות ישיבה שונות ונוף פנורמי לתל אביב, לים וליפו העתיקה.

 

 

יחידת הסנונית
סוויטה חסכונית, חמימה ואינטימית

 

דירת נופש בסיסית חמימה ואינטימית, מאובזרת היטב, הכוללת חדר שינה, חדר מגורים, מטבח, פינת אוכל וכמובן מקלחת פרטית ושירותים. הסוויטה ממוקמת בקומת הקרקע. אורחי הסוויטה מוזמנים להנות ממרפסת הגג המשותף המשקיף לנוף היפהפה של שכונת נווה צדק ,יפו והעיר הלבנה להנאתם של אורחי הוילה פינות ישיבה ,שולחן אוכל מרכזי ומיטות שיזוף.